August 2013

30. srpna 2013

30. august 2013 at 23:27 | Yang |  DIARY
váha: ----

snídaně: ----

oběd: zeleninová polévka, plátek celozrnného toustového chleba

svačina: -----

večeře: půl krajíce kmínového chleba, lžíce cottage, pažitka, tři koktejlová rajčátka

Jsem mrtvá, včerejší->dnešní slučák byl super, ale bolí mě hlava a jsem unavená, byla jsem tam jediná, která nepila (jenom zelený čaj a coca-colu light), nic nejdela a nastěhovala se k ohni navléklá jak na sibiř a stěžovala si že mi je zima, měla jsem na sobě legíny, džíny, triko, mikinu, šátek bundu a stejně mrzla, jedna z nevýhod podváhy :D Řešilo se tam všechno, kluci, holky, škola, politika...bla bla bla a došlo i na mě mojí váhu a potom i anorexii, docela jsem o tom pokecala s F., byla jsem upřímná, nechtěla jsem mu lhát, on je pro mě moc důležitý, znám ho od mala, snažil se mě přemluvit abych si dala apoň kousek chleba, ale já prostě nemůžu, nejde to. Lžu a strašně mě to štve, máma co si dnes jedla no k snídani jsem měla ten rohlík s paprikou a večer sušenky, dobře, dobře, ne mami nic není dobře, je mi zle, bolí mě hlava, svaly a přijde mi jako by někdo vzal vysavač a vysál ze mě energii a život. Dnes jsem nesportovala, nechce se mi, zítra toho budu litovat, ale dnes opravdu ne. Můj dnešní pohyb byla chůze, domů jsem jela sice autobudem, ale vystoupila o pár zastávek dřív, potom jsem šla ještě do knihovny a projít obchody, tak myslím že jsem dnes ušla apoň 5 nebo 6 kilometrů. V knihovně jsem si pučila další knížku o anorexii-> Alice v zrcadle a pak knížku o židovské holčičce z Nového města na Moravě, Hanin kufřík se to jmenuje, viděla jsem o ní dokument, silný příběh, měla jsem z něj husí kůži. Už jen dva dny prázdnin a pak škola, chápete to? já ne, i když přemýšlím jstli má cenu tam vůbec chodit, stejně nepočítám s tím že tento rok dokončím.


28. srpna 2013

28. august 2013 at 23:58 | Yang |  DIARY
váha: ---

snídaně: jedna čokoládová bebe sušenka
-pět minut dřepy

oběd: kousek cuketového koláče (Z)
-půl hodiny rotoped

svačina: ----
- hodina a čtvrt žehlení

večeře: cereální kaiserka, domácí lučina, 4 mini charry rajčátka

Jak se vám daří? mě docela dobře, dnes mám docela dobrou náladu, sice výčitky kvůli cvičení, jen pár dřepů a rotoped, ale i tak mám větší vídej než příjem, jídlo bylo kolem 300 kcal a výdej něco přes 400- 200 kcal rotoped, 200 kcal žehlení+ dřepy. Příští týden v pondělí mě rodiče vezmou do poradny anabell, to bude něco, jsem nervózní a v nemocnice že mají zatím volno až od 20. října. Dnes jsem zvracela "jenom" jednou a to po obědě, šlo to samo, máma mě už taky nenutí jíst velké...normální porce a stačí ji když sním kousíček.
Zítra mám v plánu ryzoto, máma teď po nemoci chodí na vyšetření, takže není ráno doma a já snídám způsobem, ušpinila jsem misku a jím až mě vyzve a i tehdy se s ní dohaduju. Zítra to snad uhraju jen na to ryzoto, mám v plánu nedojíst celý oběd s tím že to dojím během dne, dám si zbytek k večeři a pak hurá na slučák, docela se těším, ale mám strach z toho co řeknou lidi na to až mě uvidí, přece jenom mám o víc než 10 kilo míň než na konci základky, s sebou si beru teplé oblečení*je mi furt zima*, coca-colu light, čaj v termosce a nějaké jídlo, které nesním, ale mamce udělám radost tím že si ho vezmu. Jíst budu až druhý den nejdřív oběd a taky nebudu pít alkohol, za prvé mě děsí představa kalorii a za druhé mi steně nechutná.
Nevím kdy se znovu ozvu, ale vhtěla bych určitě napsat něco v pondělí, tak se zatím mějte páá


this is Miss Yang
|
|
\/

27. srpna 2013 - maminko, já chci do nemocnice

27. august 2013 at 14:01 | Yang |  DIARY
váha: 42,9 kilo

snídaně: trocha čkoládovo-vanilkového pudingu s pár piškoty, hroznovím vínem a ostružinami
- 20 minut cvičení (dřepy, takové to zvedaní zadku, když ležite, něco na ruky...), vaření

svačina: řádek sezamové tyčinky (máma donutila)

oběd: ----
-hodina rotoped

svačina: ----
- půl hodiny cvičení
-hodina svižné chůze

večeře: cereální kaiserka s domácí lučinou, tři koktejlová rajčátka

Včera jsem šla brzo spát, už v 11 a vstávala až v 9, jsem upně mrtvá, večerjšek byl pro mě náročný, máma mi hlídala jídlo a se to sbažila vycvičit a vyzvracet, včera jsem zvracela dvakrát a cvičení mi zabralo dohromady něco přes dvě hodiny, vlastně jediné jídlo o kterém jsem necvičila ale nezvracela byla večeře.
dnešek se mi nelíbí, ta snídaně a potom ten sezam.. navíc jsem měla vážný rozhovor s mámou, jsem na to psychicky už opravdu špatně, mám deprese, výčitky a já nevím co ještě, po 45 minutách jsem mámě řekla že chci do nemocnice, myslím že to docela vzala, řekla že si mám jít lehnout a pak si dát oběd, chvíli jsem ležela, ale pak šla na rotoped, až ten mě dokázal uklidnit, hrála jsem hru: čas VS. kilometry VS. kalorie, po hodině jízdy jsem spálila 370 kcal, ujela 16,23 km, teď si dávám na chvíli pauzu, ale za chvíli budu pokračovat, pustím si televizi a budu u ní cvičit, jsem na pohybu závisla, je to pro mě jako droga, miluju ten pocit vyčerpání, oblečení které se mi lepí na tělo, kapku která mi stéká po čele.
Víte bývala jsem veselá holka, plná energie, dokázala jsem se bavit s každým, ale byla jsem...*stále jsem* velmi obětavá, každému se snažím pomoct, nedokážu se dívat na cizí bolest, ale nikdo tu není pro mě, nikdo nevidí...neviděl jak trpím, nikdo nepoznal že můj usměv je jen maska, potřebuji obejmout, toužím po obětí víc než po čemkoliv jiném, ale nikdo tu není. Ani nevím kdy jsem se dotohohle kolotoče dostla, možná to bylo na konci páté, nebo šesté třídy, když se se mnou přestala bavit moje nejlepší kamarádka. A víte proč? Protože chtěla zkusit jak dloho to beze mě vydrží, v životě jsem se necítila hůř, jak lehce jsem nahraditelná.

nevím jestli budu cvičit hodinu, asi jenom půl hodiny

jinak toto je užasná písnička: http://www.youtube.com/watch?v=wI2fRCrhQSw


.


25. srpna 2013- Jak dál?

25. august 2013 at 23:03 | Yang |  DIARY

Váha: ----

snídaně: bílí jogurt, pár hroznů, krstka kukuřičných lupínků

oběd: vývar s nočky, brambory, dýně hokaido, hrášek, kukuřice zapečené v alobalu na olivovém oleji posypané sýrem

svačina:

večeře: grahamový rohlík s flórou light, plátkem sýra, dvě rajčátka, kousek papriky, okurek

Můj dnešní jídelníček bych schrnula jedním slovem přežer! konečně je víkend za mnou, jestli takto budu jíst ještě chvíli tak za chvíli neprojdu dveřmi... moje břicho po dnešku vypadá jako bych čekala slona... Můj dnešní pohyb?? ráno rozcvička, potom dvě hodiny svižnější chůze na podpatcích a večer půl hodiny rotoped ( spáleno při tom 216 kcal) původně jsem chtěla dát 45 minut, ale máma řekla že to už stačí (-_-) zítra dám 45minut po obědě! až máma bude v práci :* a pak ještě večer půl hodiny a vezmu i švihadlo, na příští týden se docela těším, máma má odpolední, takže ráno dám lehkou snídani, pak oběd s mámou, pak půjdu blinkat a už jen sport :3 Mám otázku jsem z vás jediná kdo se těší do školy jak málá holka? Hahaha celý den ve škole, pryč od jídla to se bude hubnout jedna báseň.
Dneska jsem byla v Big city, řeknu vám docela sranda tak spěchám na vlak jak jen pi to podpatky dovolí a on mi ujede před nosem! no co to je?! ještě že další vlak jel za 15 minut :D koupila jsem si v NYeru triko (takové to jak je uplé a v pase se rozšiřuje, ani za boha si nezpomeni jak se to jmenuje)... peplum a nadkolenky, pro ty jsem se vracela, neuvěřitelné jak rychle umím chodit! Taky už vím co si koupím za peníze na vánoce, boty! pěkné boty, vysoké a s tkaničkou :3 možná heel less, ještě nevím. Pro dnešek končím, až rodiče usnou budu jěště chvíli cvičit a chci se zeptat, nedoporučili by jste mi nějaké cviky na břicho? ale ne sklapovačky..přemýšlela jsem nad tím jak dál vést tento blof, má cenu přidávat články každy den? nestačilo by jen občas? Myslím že stačilo, stejně se toho moc neděje a jídelníčky taky nejsou nic extra, rozhodně nechci skončit, blog mě baví, ale... ale.
Odednška přidávám články nepravidelně, někdy to možná bude každý den, jindy třeba jen jednou za týden :)


.

24. srpna 2013

24. august 2013 at 18:16 | Yang |  DIARY
váha: -----

snídaně: -----

oběd: čočka s vajíčkem, půlka cereální bůlky, půlka celozrnného rohlíku

svačina: ----

večeře: -----

dnes jsem vstávala pozdě, né proto že bych spala, ale čekala jsem až rodiče pojedou na nákup a já se vyhnu snídani, jejich odjezdu jsem hned využila a civičila dlala jsem si nějaké cviky na nohy a ruky a taky toto, po obědě jsem vysávala a zase cvičila, potom šla z kamarádem ze základky na brusle, jezdili jsme nejdřív hodinu a čtvrt, fuuuuj jezdí strašně rychle, pak jsme chvíli seděli a kecali a potom jezdili ještě 20 minut, mezitím rodiče odjeli ke známím a já toho opět využila a vyhla se večeři, jen jsem ušpinila talíř, dělám to každý den.... vůbec se nedivím mamce že mi nevěří. Dnes už nemám v plánu cvičit, možná dám pár dřepů a rotoped, nevím.
přemýšlím o tom že bych si koupila sporttester, další věc na pořadník :D
_____________________

včerejší jídelníček jsem přidala dnes ráno


.

23. srpna 2013

24. august 2013 at 11:06 | Yang |  DIARY

váha: ----

snídaně: ----

oběd: brambory, fazolové lusky, hrášek zapečené v hrašce

svačina: ----

večeře: celozrnný toustový chlép, flóra light, dve rajčátka

druhá večeře: rajče, okurek, plátek celozrnného toustového chleba, královský chlép s flórou light

omlouvám se za to žejsem nenapsala už včera, ale večer jsem šla ze spolužačkama ven, tancovat. Ta druhá večeře mě šíleně štve, původbě to mělo být bez královského chleba, ale máma (-_-) vlastně si za to můžu sama, vymýšlela sem jak jí občůrat s druhou večeří, šíleně jsme se kvůli tomu pohádaly. Ze čvičeneím jsem docela spokojená, ráno krátká rozčvička, odpoledne tři hodiny svižné chůze, byla jsem v lese a trochu jsem zabloudila :D stane se, večeři jsem vycvičila uplně celou, dala jsem dřepy, kliky o zeď a rotoped a v noci tancování *ten pocit když tam jte jediná střízlivá* takže se snažím nějak srovnat s druhou večeří, vlastně jsem i běhala, jednou jsem se musela vrátit domů se převléct, ale i tak tolik jíst v tolik hodin...


.

.

22. srpna 2013

22. august 2013 at 22:18 | Yang |  DIARY

váha: ----

snídaně: ----

oběd: domácí celozrnná pizza s rajčaty, olivami, 20% sýrem a bazalkou

svačina: -----

večeře: annanasový jogurt silueta, plátek celozzrného toustového chleba

Ránou jsem se konečně dostala běhat! no moc jsem toho neuběhla,i tak to bylo super, na večerní běhání to sice nemá, ale aspoň něco, zbytek dopoledne jsem vůbec nestíhla, nákup a pak rychle na pizzu, máma s bráchou říkali že byla dobrá mě přišla trochu suchá, ale možná to bylo tím, že oni na tom měli ještě olivový olej. Odpoledne jsem se šla projít, obešla jsem obchody, koupila si dětskou výživu- svačinku, má málo kalorii :3, jogurt, šťávu z kysaného zelí a triko, strašně utrácím, takle si nikdy na nic nenašetřím (-_-) chtěla bych si koupit krajkové šaty, lennonky a nějaké boty na hooodně vysokých jehlách. Večeřela jsem sama *díky bohu* takže mi máma nemohla kecat do jídla, když jsem se chytala jít cvičit máma dotáhla nějaké staré fotky a začala je rozebírat, ráda si prohlížím fotky, ale ne když chci cvičit! Nakonec jsem si dala jen pár dřepů, chvíli rotoped, posilování na ruce a před spaním si ještě něco malého dám, snad.


Moje pizzy, já vím takové patvary, ale krása není všechno že? :D První je bratra, druhá mámi a třetí moje


.

21. srpna 2013

21. august 2013 at 23:19 | Yang |  DIARY

váha: 43,3 kilo do konce měsíce si zakazuju líst na váhu!

snídaně: -----

oběd: jasmínová rýže se smaženou mrkví na kapce olivového oleje, volské oko-na sucho

svačina:----

večeře: ovofit, královský chléb a broskev

Běhat jsem se dnes zase nedostala máma mě nechtěla pustit, jdu zítra ráno * myslím to vážně* vstanu brzo a poběžím, už mi to chybí, ten pocit svobody, volnosti a štěstí. i když jsem dnes neběhala cvičila jsem, chodila a žehlila, nesnáším žehlení, ale když se při něm dá spálit taaak moc kalorii :D
Dnes jsem byla v knihovně půjčila jsem si japonskou kuchařku od Tomia Okamuri, já jsem hlad, jmenuji se Martina ( nejsem si jistá jestli je to dobrá volba, už jsem to četla a právě ona mě přivedla k zvracení) a první kroky z poruchy příjmu potravi, byl to docela trapas ten chlap co mi to půjčoval se na mě docela divně díval, potom jsem si šla koupit ovofit a coca-colu zero, ta nebyla dobrá nápad, divím se že mi nevypálila díru do žalůdku a bylo mi po ní pěkně šoufl. Proč já to jen piju??? je to hnus. Večer jsem se phádala s mámou kvůli jídlu, -vem si k tomu ještě borskev- bla bla bla, fuj a pak mi ještě zakáže běhání (-_-) si myslí že kromě běhání nijak jinak necvičím?? dala jsem si nějaké cvičení 10 minut 100kcal, předtím dřepy, po tom cosi na nohy a na ruky, nějaké protahování a znovu dřepy, před spaní dám ještě pár dřepů a něco na ruky :*
Zítra jsem si chtěla dát k obědu skleněné nudle, ale bratr že chce pizzu, to chcu vidět jak já stihnu udělat pizzu, mám toho ráno hodně, ale apoň nebudu muset řešit co si dát k večeři a ráno budu mít hodně pohybu :D
Naše nová kočika, bože je tak zlatá, ještě nemá jméno ale už se na něm pracuje
ty kukadla *-*

.

20. srpna 2013

20. august 2013 at 22:41 | Yang |  DIARY

váha:----

snídaně: ----

oběd: -----

svačina: -----

večeře: královský chleba s light flórou a dvě menší rajčátka

Jak se dneska máte? Já dobře, což mě překvapuje, dneska se mi nepovedlo nejíst, máma mě nahnala na večeři. Vstávala jsem dnes v osm, vůbec se mi nic nechtělo, venku bylo hnusně mokro takže žádné bruslení ani běhání (-_-), tak jsem si apoň dala rozcvičku a rotoped, uvařila si konvici zeleného čaje a vrhla se do uklidu a později i vaření.
Odpoledne jsem si šla koupit čaj, vlastně jsem pro něj byla jen proto abyh se vyhla jídlu, cestou jsem potkala mámu a tá mi oznámila že příští měsíc jsem obědnaná k psychologovi, wooow to bude něco. Začína mi poměrně dost hrabat a dost mě štvou lidi, mám pocit že si všichni dívají na mě, jedna holka na mě dnes kulila oči div jí nevypadly, kdyby aspoň zírala nenápadně.
Dnes jsem vlastně ani pořádně necvičila, večer pršelo takže opět bez běhání, ale aspoň jsem chodila skoro tři hodiny, večer si dala dřepy, čínky a ještě nějaké cviky na nohy, vysála jsem jídelnu s kuchyní a převlékla bratrovi postel, před spaní budu ještě chvíli cvičit.
Zítřku se docela bojím, táta bude dopoledne doma, tak nevím jestli se dokážu vyhnout snídani, na oběd plánuju rýži s vajíčkem a mrkví, potom zmizím a vrátím se až večer, doufám že to bude ok a nebude opět pršet!


.

Gnocchi s rajčaty

20. august 2013 at 11:58 | Yang |  RECIPES

Potřebujete:
koktejlová rajčata
mletý pepř
bazalku
sůl
olivový olej
bramborové noky (gnocchi)
máslo
balkánský sýr nebo sýr feta (já použila cottagge)

Postup:
Na plech rozložíme na polovinu překrojená rájčátky, osolíme, opepříme zakápneme olivovým olejem a vložíme do trouby, krátce grilujeme. Uvařime noky a krátce osmahneme na másle, dáme je do misky přidáme rajčátka, rozdrobený sýr, bazalku, podle chuti okořeníme a zamícháme.

No takle nějak to dopadlo, trochu jsem zapoměla na rajčátka a ugrilovala je víc než bylo třeba, ale brácha říkal že je to dobrý :D


.