1. srpna 2013

1. august 2013 at 23:31 | Yang |  DIARY

váha: ---

snídaně: dva kousky meruňkové bublaniny, půl jablka

oběd: kuskus se zeleninou

svačina: půl skleničky kyšky, dvě domácí sušenky

večeře: celozrnná bulka s domácí lučinou a dvěma rajčátka

Dnešek byl stejný jako včerejšek akorát jsem skoro necvičila jen sto dřepů a zvedání čínky, chtěla bych začít dělat nějaký sport, ale nevím jaký :/ Chtěla bych jíst víc, ale bez sportu to nezvládnu. Brusle jako spor neberu pro mě je to relax, ale možná kdybych začala běhat tak 5 krát týdně tak by to šlo, po prázdninách to bude ok to začnu chodit dvakrát týdně na lezení a s mámou na tanec, dnes lituju že jsem sekla s gymnactikou měla bych o pohyb postarané, máme v rodině v lohy na gymnastiku moje tři tety byly moc dobre gymnasky z toho jedna užasná, mámina kolegině z práce říká že její gymnastika je nezapomenutelná, můj děda byl taky užasný gymnasta a táta je taky docela dost pohyblivý, kdybych u ní zůstatala třeba bych byla dobrá.
Takže od zítřa běhám rozhodla jsem se, nemám žádnou trpělivost a nedokážu každý den běhat, řeknu si dnes ne až zítra a pak je ze zítra měsíc, žadné takové! a teď se jdu učit somatologii, nebo ajinu!

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anonym Anonym | 2. august 2013 at 10:32 | React

Ahoj.. na Tvůj blog jsem narazila nedavno a od té doby jsem zvládla pročíst veškeré články.. Já vlastně ani nevím, proč to píšu, nebo za jakým účelem.. Akorát mi Tvoje zápisky přijdou jako úryvky z nějaké knížky o anorektičce. Opravdu tak chceš skončit? Kdybys chtěla, tak kolem sebe určitě najdeš lidi, kteří by Ti rádi pomohli..

2 miss-yang miss-yang | Web | 2. august 2013 at 22:53 | React

[1]: Víš, já nechci skončit jako anorektička, ale bohužel já anorektiča jsem. Nemáš v pravdu, ti co v mém okolí ví o tom co mi je, mi nijak nepomáhají, většinou řeknou, nojo ty tvoje diety, nebo  moje babička by tě vykrmila, ale oni nechápou že anorexie není dieta ale nemoc a všechny babičky světa jsou krátké na vyčůranost anorektiček, já snad babičku nemám? Vím jak se vyhnout jídlu, kam ho schovat a při nejhorším ho vyzvracím, nemám v mém okolí nikoho kdo by mi opravdu pomohl

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama