19. srpna 2013

19. august 2013 at 22:20 | Yang |  DIARY

váha: 43,7 kilo

snídaně:----

oběd: celozrnné špagety s rajčatovou omáčkou s bazalkou, parmazán, salát s mozzarellou a rajčátky

svačina: dva plátky celozrnného toustového chleba, flóra light

večeře: cereální kaiserka s tofu paštikou, rajče, okurek

Dnes jsem se odvážila na váhu, byla jsem zvědavá, necháputo! kde jsem sakra prodala ty dvě kila?! celý týden jsem necvičila, možná je to právě tím necvičením, mám takový dojim že jsem přišla o dvě kila svalů...
Ráno jsem nakonec na brusle nešla-lenoch Terezka (-_-) ale zase jsem od půl osmé lítala s prádlem, s králíkem, pro rajčata a vařila oběd, tak aspoň něco, zítra půjdu určitě na brusle nebo běhat a večer taky běhat, dnes jsem měla jen hodinu posilovnu, máma mi na tu posilovnu přišla tak jsem ji nechtěla provokovat běháním, teď mě docela dost hlídá a dokonce se dostala i k vážení, naštěstí jsem měla po obědě, nalítá čajem a oblečená tak váha ukázala 45,1, kdyby věděla. Před odchodem do posilovny do mě narvala ještě svačinu (-.-) naštěsti nebyla moc kalorická a na rotopedu jsem ji vyjezdila během chvíle. V posilovně jsem byla s kamarádkou, neviděla jsem ji přes dva měsíce, ona teď taky docela dost zhubla, bohužel zvolila stejný způsob jako já... I když na ni kosti netrčí.
Na zítřek jsem si naplánovala hladovku, máma přijde pozdě z práce a že se máme najíst sami, maminko to nebyl zrovna dobrý nápad..


Moje láska, medvídek z trhů salang-e


co vy a zelený čaj? já ho piju po litrech :D miluju zelený čaj
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Eve* Eve* | Email | Web | 20. august 2013 at 9:23 | React

Tu váhu ti neskutečně závidím!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama