6. srpna 2013

6. august 2013 at 23:01 | Yang |  DIARY

váha:---

snídaně: cereální houska s marmeládou, půl jablka, hrst hroznů

oběd: americké brambory se zeleninou (zbytek ze včerejška) posypané parmazánem

svačina: žitný chléb s cottagem a rajčátky
-žvýkačka

večeře: cereální houska s ldomácí učinou, sýrem, rajčetem a paprikou

Dnešek byl nějaký divný, jsem hotová! Šílené vedro a zase mi klesá tlak, nesnáším. Jako každý den jsem si prošla můj 10km okruh, cestou jsem se zastavila v lidlu a koupila si řýžovo-pšeničné lupínky, večer běhání, dnes to bylo jen 20 minut, ale i tak to bylo až, až. Před běháním jsme se byli s mámou projít, pořád opakuje jaká jsem anorektička, na chvíli zmkla když jsem řekla že průměrný chlap má k snídani 2 až 3 chleby s máslem a šumkou, můj táta sní jen jeden má k tomu zeleninu a patle si to flórou pro-activ, on jí snad ještě míň než já, teda hlavní jídla, to že mi v noci sežere celý balíček haribo medvídků je detail :D Máma mi na procházce řekla o mé tetě, jak málem umřela kvůli váze, půl roku se léčila a dalšího půl roku měla zakázaný pohyb, potom se mě snažila přemluvit ať si s ní dám pizzu, ale já s sebou měla v batůžku večeři, takže jsem se vymluvila. Poslední dobou neřešíme už nic jiného než příbuzné, mě, jídlo a to že nemám skoro kamarády, ona by mi moc ráda pomohla, ale nedokáže to, je mi to moc líto... 

Be the first one to judge this article.

Poll

Kolik kusů pečiva sníte na večeři?

1
2
3
4 a více

Comments

1 Mrs.Moustache Mrs.Moustache | Web | 6. august 2013 at 23:39 | React

Je mi líto,že s mamkou řešíte jenom tohle :/ tvůj táta teda jí dost málo,když vidím co sní můj :D :D :D jinak jídelníček máš hezký :)

2 Zoey* Zoey* | Web | 7. august 2013 at 7:53 | React

Jídelníček je super :* a pohyb- taky pěkný ;) je mi líto, že tohle řešíte - teda hlavně když tobě říká jak nejíš a táta při tom jí méně :D ale má zase pravdu :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama