8. srpna 2013

8. august 2013 at 22:23 | Yang |  DIARY

váha: ----

snídaně: bílý jogurt, lžíce čokomusli, ostružiny (dvě velké)

oběd: brambory, pečená zelenina na olivovém oleji, rajčatovo-okurkový salát se zakysanou smetanou, kukuřice

večeře: půl žampionové pizzy

Vože dnešní jídelák je hrůza, na oběd jsem se přejedla s tou kukuřicí jsem vůbec nepočítala a táta mi zase nandal tu svoji porci alá luxusní retaurace, tak jsem se snažila to dojíst salátem a pak máma bude ještě kukuřice, to mi snad udělala na schvál!! a pak na večeři pizza (-_-) já veděla proč vynechat svačinu.
Dnes jsme s mámou procházeli obchody a nakupovali věci do školy, mám užasné pentilky s králíkem a úkolníček s krtečkem, jsem magor, miluju sešitky, tužky, propisky a další takové serepatičky a samozřejmě krtečka :3 jako malá. Máma se mě snažila přemluvit, abych s ní šla do cukrárny, ale odmítla jsem, byla jsem ještě nacpaná z obědu. Večer jel táta s braškou zase na koupaliště a já z mámou si dali pizzu, byla dobrá, ale na večer nejsem zvyklá tolik jíst, naštěstí jsme se šly potom ještě projít takže se to dalo. Taky jsem byla večer běhat, běhá se mi čím dál lépe a každý den zvětšuji okruh, jsem šikovná, po běhání jsem si dala ještě rotoped, čínky a pár dřepů, bylo jich málo, vyrušila mě máma a já ji nechci moc provokovat cvičenám, dnes mě pro změnu štvala řečma o tom jak mi padají vlasy, jestli si toho nevšimla tak mi vlasy padají už několik měsícu :D Za pár dní mě čeká vážení, jsem docela zvědavá, kolik jsem přibrala, je mi jasné že jsem nic nezhubla, ale třeba nárust nebude nějak závratný.
Víte co znamená moje přezdívka-Yang (영) ??? Nula :D krásné že?


Dnes přidávám jen fotku snídaně, oběd byl moc na části a večeři jsem nějak zapoměla vyfotit :DFotka z procházky 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mrs.Discipline Mrs.Discipline | Web | 9. august 2013 at 17:49 | React

Podle mě jsi s tímhle příjmem a výdejem nic nepřibrala :) maximálně tak nějakou svalovou hmotu, což se ale zobrazí maximálně tak na váze, ne ale na mírách, tak žádný stres :)
A ty fotky jsou parádní! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama