October 2013

25. října 203....

25. october 2013 at 23:03 | Yang |  DIARY
Tak vám píšu, moc se omlouvám, ale neměla jsem vůbec náladu, začíná toho být na mě opravdu moc, doktorka po mě chce abych přibrala na 48 kilo, good luck zatím jsem na 43 a to by chtěla mě pustit za měsíc z blázince, nechci ji do toho kecat, ale pokud jsem za měsíc a půl přibrala 2 kila tak dám asi těžko 5. Navíc nemám v plánu jít nad 45 kilo, už teď se cítím příšerně, tlustá a povolená, fuj., takže můj názor na anorexii a hubnutí se vůbec nezměnil. Já hubnout potřebuju a anorexie je ten nejlepší hnus co znám.
užasná zpráva z nemocnice, dnes mě přestěhovali na jiný pokoj, bez toho aby mi to řekli prostě vzali moje věci a přenesli je, nesnáším když mi někdo šahá na moje veci! super a mám zase po náladě (-.-)

4.října 2013 Po třech týdnech tam kde jsem byla

4. october 2013 at 11:23 | Yang |  DIARY

Ahoj, jak se vám dáří? Mě..nooo jak se to vezme po třech týdnech je moje váha úplně stejná jak na začátku, minulý týden jsem měla už skoro 42kilo a včera 40,9 WTF???!!! Kdyby 41 nebo 40,8 ale úplně to samé?? Trapný..:D na víkend jedu domů ale jen na soboru a neděli (je to proti pravidlům), docela se těším v sobotu jdeme do ZOO se podívat na malinkatého oslíka, ještě včera odpoledne jsem se moooc těšila, ale po tom co jsem mámě típla telefon už moc ne. Poslední dobou mám celkem často deprese, sedím opřená o topení a čučím do prázdna, v hlavě mám vygumováno a všechno mi je jedno, jsem neschopná bla bla bla.
Nemám toho moc co bych mohla napsat, je tu celkem dost nudaa. Po-Čt dílny, jednou týdně pokecáte(pobulíte) s psychologem, s psychiatrem dvakrát, dvakrát týdně je skupina, jinak nic.
Včera mi doktorka řekla, že mi napíše Fresubin 200ml 300 kcal, no super, třeba přijedu po víkendu a budu mít 42kilo, třeba to byl jenom nějaký blbý vtip, nebo pokažená váha... Fresubin je pro mě něco jako prohra, moje neschopnost musí to jít přirozeně!! Já už chci být odsud venku, na čerstvým vzduchu, ve škole, procházet v klidu obchody a knihovnu, tady můžu jít maximálně, na záchod a zpátky. VZRUŠUJÍCÍ TO ŽIVOT :D
Dnes je zase sladký oběd- tvarohové knedlíky s broskvovou omážkou, fujky, ale aspoň že snídaně byla dobra dva krajíce chleba, máslo, vejce.


Včerejší jídelníček:

Snídaně: dva rohlíky, jogut

svačina: jablko

oběd: brambory, brokolice, sýrová omáčka, rajčatový saláta
( nejlepší oběd co jsem tu zatí měla, ta brokolice byla opravdu dobrá, ale salát byl hnus fialovej :D)

svačina: rohlík, půl hrnečku mléka

večeře: kornbageta, rajče
(hahaha kamarádka si vzala moje máslo a vrátila mi obal :D)

zítra vás oběhnu :) měj te se!

na zavěr: psycholog co tu je má asi kulohryz :DD